0

Zvezda slavila protiv Šumadije: Pobeda za Zvonka

IGRAČI koji nisu nastupili protiv Jagodine ili su imali manju minutažu imali su priliku da odmere snage sa Šumadijom – 3:2 (2:1), u meču humanitarnog karaktera. Sav prihod od ulaznica, kao i donacije prvotimaca, uručeni su Zvonku Milojeviću, nekadašnjem golmanu crveno-belih, koji je u invalidskim kolicima. Zvezda je povela u 11. minutu, posle akcije Jovovića, odlično je reagovao Predrag Sikimić, i glavom sa 11 metara zatresao mrežu Šumadije. Na 2:0 povisio je Mihailo Ristić, i to nakon sjajno izvedenog slobodnog udarca sa 25 metara. Do kraja prvog poluvremena, domaćin je uspeo da smanji Zvezdinu prednost. Šumadija je uspela da stigne do izjednačenja. Ipak, pobedu Crvenoj zvezdi doneo je Gavrić u 80. minutu.

Filed in: Fudbalske Vesti Tags: ,