0

Vojvodina pred eliminacijom: Laka pobeda Viktorije

Vojvodina se nalazi na pragu eliminacije iz Lige Evrope. Novosađani su u Češkoj prilično lako i ubedljivo izgubili od Viktorije Plzenj sa 3:0. Česi su iznenadili srpskog predstavnika veoma dobrom igrom kako u taktičkom tako i u tehničkom smislu i potpuno zasluženo su zabeležili pobedu.Domaći tim je u vođstvo došao u 25. minutu preko Kopica i sa tim rezlultatom se otišlo na poluvreme. Ali, već posle šest minuta nastavka je Žakula ponovo morao da vadi loptu iz mreže, posle pogotka Vaneka.A, konačan rezultat, kojim je otežao zadatak Vojvodini, je postigao igrač utakmice Kopic u 82. minutu. U revanšu Vojvodinu čeka veoma težak zadatak, ali imaju čemu da se nadaju, jer kad je mogla Sampdorija da izgubi sa 4:0, tako može i češka ekipa sigurno… Uskoro opširnije…

Filed in: Fudbalske Vesti Tags: ,