0

Superliga: Odita doneo Voždovcu pobedu u Surdulici

Fudbaleri Voždovca pobedili su u Surdulici ekipu Radnika sa 3:1 (1:1) u osmom kolu Superlige Srbije.Beogradski tim je do drugog trijumfa u prvenstvu došao najviše zahvaljujući Obijori Oditi, strelcu dva pogotka u 62. iz penala i 68. minutu.Fudbaleri Radnika prethodno su došli u vođstvo preko Lazara Arsića u 20, a preokret gostiju najavio je Marko Adamović golom u 40. minutu.Voždovac je ovom pobedom, prvom posle šest kola, pobegao iz donjeg doma tabele i trenutno se nalazi na sedmom mestu sa devet bodova, dok je Radnik na 15. poziciji sa šest.Rezultati i strelci:Radnik – Voždovac 1:3 (Arsić 20. – Adamović 40, Odita 62. penal, 68)Večeras:Partizan – OFK Beograd (19 sati)Novi Pazar – Rad (19)Javor – Radnički Niš (20)Sutra:Spartak Subotica – Vojvodina (17)Metalac – Ccukarički (19)Mladost Lučani – Crvena Zvezda (19)Tabela: Crvena zvezda 17 bodova, Javor 15, Vojvodina 13, Partizan i Radnički Niš po 12, Mladost Lučani i Borac po 11…

Filed in: Fudbalske Vesti Tags: ,