0

Pocepao je mrežu – šteta što je to bila njegova mreža…

Urakan je gubio sa 3:0 sve do 77. minuta utakmice, ali je ipak uspeo da postigne tri gola i stigne do remija.

A u 70. minutu, sve je delovalo zaista crno. Tada je defanzivac Karlos Arano postigao autogol. Samo, to nije bio običan autogol. Pokušavajući da preseče opasan napad rivala, Arano je loptu naprosto zakucao u sopstvenu mrežu.

Da je ovo uradio na suprotnoj strani, njegov potez bi bio hvaljen kao jedan od golova kola. Ovako, moraće da pregura narednih par dana znajući da je predmet šala navijača, u domovini i šire.

Filed in: Fudbalski Transferi