0

Partizan – Steaua 1:2 (drugo poluvreme)

21.33 – Brašanac oboren u šestercu, penal za Partizan i crveni karton za kapitena Steaue Varelu.

21.31 – Počelo je dugo poluvreme, bez promena u sastavima oba tima.

21.15 – Kraj prvog poluvremena, Steaua u Beogradu vodi protiv Partizana sa 2:1.

21.08 – Božinov uspeva da zatrese mrežu u 38. minutu ali sudija je signalizirao ofsajd.

21.02 – GOOOL! Steaua vodi sa 2:1

Pritisak igrača Steaue je urodio plodom, posle sjajne akcije po desnoj strani Hamron matira Živkovića za vođstvo Rumuna koje ih vodi u naredno kolo takmičenja.

20.41 – GOOOL! Rumuni samo tri minuta kasnije stižu do izjednačenja 1:1.

Kako su postigli gol igrači Partizana su tako i primili. Posle loše intervencije odbrane na loptu je natrčao Muniru i doneo izjednačenje.

20.38 – GOOOL! Partizan vodi sa 1:0.

Nakon gužve u šesnastercu i nespretne reakcije golmana i odbrambenih igrača Steaue na loptu je natrčao Babović i poslao u nebranjenu mrežu!

20.30 – Počeo je revanš meč između Partizana i Steaue.

20.29 – Nakon minute ćutanja navijači crno-belih su fantastičnom koregrafijom uz gromoglasno navijanje pružili podršku svojim ljubimcima na terenu.

20.28 – Na stadionu Parizana minutom ćutanja odata je počast žrtvama “Oluje”.

20.20 – Poznati su sastavi timova:

Partizan: Ž. Živković, Vulićević, Balažic, Fabrisio, Petrović, Jevtović, Brašanac, Babović, A. Živković, Abubakar i Božinov.

Steaua: Kožokaru, Alsenat, Pap, Varela, Toska, Muniru, Breveld, Hamrun, Popa, Čipčiju i Tade.

Šampioni Srbije i Rumunije, Partizan i Steaua, igraju u Beogradu revanš meč trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona.

Pred više od 30.000 navijača, crno-beli će pokušati da iskoriste dobar rezultat stečen u prvom meču u Bukureštu, gde je rezultat bio 1:1.

Utakmicu na stadionu Partizana možete pratiti na našem Prvom programu.

Filed in: Fudbalski Transferi