Dila Gori – Partizan 0:2 (drugo poluvreme)

16.14 – Crno-beli lagano privode meč kraju, a Milinković u igru ubacuje i Ivana Šaponjića, umesto Abubakara Oumarua.

16.07 – U igru ulazi i Saša Ilić, menja Darka Brašanca.

15.56 – Prva izmena u timu Partizan, umesto Božinova u igri je Nikola Ninković.

15.52 – GOOOOOLLL! Partizan rešava pitanje prolaska u narednu rundu kvalifikacija, Abubakar postiže drugi gol za crno-bele u Goriju.

15.44 – Veliku priliku za crno-bele propušta Abubakar u 56. minutu, kada je sam izašao pred Ševčenka, ali je golman Dile odlično intervenisao.

15.31 – Nastavljen je meč…

15.16 – Poluvreme, Dila – Partizan 0:1.

15.08 – GOOOOOLLL! Partizan vodi sa 1:0 od 37. minuta, strelac je Darko Brašanac.

Odlično je po levoj strani prošao Petrović, provukao loptu kroz noge Kurcilavi, asistirao do Brašanca, koji je snažnim udarcem savladao Ševčenka.

14.53 – Sredina igre u prvom poluvremenu, i dalje bez golova i izglednijih prilika na obe strane.

14.30 – Počeo je meč u Goriju.

14.25 – Poznati su sastavi timova:

Dila: Ševčenko, Kurcilava, Kvačadze, Bagajev, Navalovski, Gvalija, Papava, Džarija, Iluridze, Modebadze i Martsvaladze.

Partizan: Živković, Vulićević, Balažic, Ćirković, Petrović, Jevtović, Brašanac, Babović, Živković, Oumaru i Božinov.

Crno-beli su slavili u prvom meču sa 1:0, golom Stefana Babovića u samom finišu meča.

Ipak, očekuje se da gruzijski tim odigra mnogo otvorenije nego u prvom meču na stadionu Humskoj, u želji da nadoknadi minus.

To pak može omogućiti ekipi Zorana Milinkovića da iz kontre dođe do gola i reši pitanje pobednika ovog dvomeča.