0

Crveno-beli sa igračem manje, Crvena zvezda – Kairat 0:1 (poluvreme)

21.33 – Poluvreme, Crvena zvezda – Kairat 0:1.

21.30 – GOL! Kairat u finišu prvog poluvremena stiže do prednosti od 1:0, strelac je napadač Gou.

Deluje da je pogodak gostiju iz Astane postignut iz ofsajda.

21.19 – Poluvreme u Budimpešti, MTK – Vojvodina 0:0.

20.49 – Poluvreme u Sloveniji, Čukarički protiv Domžala vodi sa 1:0.

20.48Crvena zvezda već od trećeg minuta igra sa igračem manje na terenu, crveni karton dobio je iskusni Savo Pavićević.

20.46GOOOLLLLL! Čukarički vodi sa 1:0, strelac je Matić sa bele tačke u 43. minutu.

20.45 – Počeo meč između Crvene zvezde i Kairata.

20.30 – Počeo meč u Budimpešti, sastaju se MTK i Vojvodina.

20.25 – Poznat sastav Crvene zvezde za meč protiv Kairata:

Rajković, Cvetković, Pavićević, Rendulić, Anđelković, Kovačević, Savićević, Katai, Vered, Šarker i Orlandić.

20.00 – Počeo je meč između Domžala i Čukaričkog.

Crvena zvezda prošle godine nije igrala evropska takmičenja, pa navijači crveno-belih sa nestrpljenjem očekuju duel protiv kazahstanske ekipe Kairat.

Ekipa novog trenera Miodraga “Grofa” Božovića nakon prilično kratkih priprema u Sloveniji i zakasnelog dovođenja igrača, razumljivo neće biti potpuno spremna.

Ipak, cilj je jasan – plasman u grupni deo Lige Evrope.

Meč na stadionu “Rajko Mitić” počinje u 20.45.

Osvajač kupa Čukarički gostuje slovenačkim Domžalama od 20.00, dok će pola sata kasnije u Budimpešti svoj meč protiv domaćeg MTK početi ekipa novosadske Vojvodine.

Filed in: Fudbalski Transferi