0

Crno-beli hvataju zalet…

Fudbaleri Partizana, još uvek nekompletni, odigrali su prvu pripremnu utakmicu za novu sezonu i zabeležili su očekivanu pobedu. Crno-beli su u Bajinoj Bašti savladali domaću Slogu sa 3:0.

Prvi put su na jednom meču dres tima iz Humske obukli Brazilac Fabrisio i mladi vezista Marko Jevtović. Valeri Božinov nije igrao.

Prvi pogodak viđen je već u osmom minutu, kada je Nemanja Kojić iskoristio asistenciju Nenada Marinkovića.

Predrag Luka postigao je pogodak u 86. minutu, da bi konačan rezultat postavio Golubović koji minut kasnije.

Partizan je nastupio za dve različite postave, a trener Zoran Milinković je ravnomerno raspodelio minutažu fudbalerima.

“Lep ambijent, prvi meč posle sedam dana pripremama. Noge su malo teže, ali bila je korektna utakmica”, kratko je rekao Milinković.

Fudbaleri Partizana će u ovoj fazi priprema odigrati još jedan meč, u četvrtak na Zlatiboru protiv istoimenog kluba. U Beograd se vraćaju 25. juna, a polazak u Sloveniju, na drugu fazu priprema, planiran je za 29. jun.

Prvo poluvreme: Lukač, Vulićević, Bogosavac, Balažic, Fabrisio Silva, Jevtović, Marinković, Babović, Kojić, Lukić, Ninković.

Drugo poluvreme: Kljajić, Grbović, Aškovski, Ostojić, Perišić, Čađenović, Knežević, Damjanović, Luka, Glavčić, Golubović.

Filed in: Fudbalski Transferi