0

Barselona – Sevilja 4:4 (drugo poluvreme)

22.22 – GOL! Totalni preokret u Tbilisiju. Konopljanka na debiju sa Sevilju postiže pogodak uz sjajnu asistenciju Imobilea za 4:4.

22.13 – GOL! Kevin Gameiro siguran sa bele tačke. Sudija je dosudio najstrožu kaznu nakon starta Matjea nad Vitolom – 4:3!

21.59 – GOL! Hoze Antonijo Rejes postiže prelep pogodak i smanjuje prednost Barelone na 4:2.

21.54 – GOL! U strelce se upisuje i Luis Suarez, velikih 4:1 za Barsu!

21.31 – Kraj prvog dela meča, Barselona vodi protiv Sevilje sa 3:1.

21.30 – GOL! Sjajna asistencija Luisa Suareza ka Rafinji kome nije bilo teško da postigne pogodak za vođstvo Barselone od 3:1.

21.00 – GOL! Još jedan slobodan udarac, još jedan pogodak. Barsa vodi sa 2:1, ponovo je strelac Lionel Mesi.

20.52 – GOL! Mesi već u sedmom minutu donosi izjednačenje. Još jedan pogodak iz slobodnog udarca, veoma sličan golu Sevilje.

20.48 – GOL! Sevilja od trećeg minuta vodi sa 1:0, strelac je Banega iz slobodnog udarca.

20.45 – Počeo meč u Tbilisiju.

20.35 – Sastavi timova:

Barselona: Ter Štegen, Alves, Pike, Maskerano, Matije, Buskec, Rakitić, Inijesta, Rafinja, Suarez i Mesi.

Sevilja: Beto, Tremulinas, Krikovjak, Rami, Koke, Banega, Kron-Deli, Ibora, Vitolo, Rejes i Gameiro.

Tbilisi je domaćin ovogodišnjeg Superkupa Evrope, u kojem se sastaju osvajač Lige šampiona (Barselona) i Lige Evrope (Sevilja).

Katalonski klub je, to je svima jasno, favorit u ovom meču, ali ne bi trebalo prerano otpisati Sevilju, koja je igrala u Superkupu prethodne godine, kada je izgubila od madridskog Reala u Kardifu (2:0).

Barselona je do sada četiri puta osvajala ovaj trofej (1992, 1997, 2009, 2011), a Sevilja jedan put – 2006. godine, kada je upravo večerašnjeg rivala pobedila sa 3:0.

U Gruziji je ogromno interesovanje za ovaj susret i sve karte odavno su rasprodate.

Utakmica za Superkup između Sevilje i Barselone igra se u Tbilisiju od 20.45, a direktan prenos meča je na našem Prvom programu.

Filed in: Fudbalski Transferi